به صورت آنلاین خوشنویسی کنید

خوشنویسی نستلیق آنلاین

اگر به خطاطی و خوشنویسی علافه دارید و یا در نظر دارید متون مورد نظر خود را خوشنویسی کنید، حتما به این سایت سری بزنید و این کار رو بصورت آنلاین و در کوتاهترین زمان انجام بدید

در این سرویس آنلاین تحت وب امکان خوشنویسی متون به خطوط نستعلیق، شکسته، تحریری، ثلث، خودکاری، اردو، معلا، کوفی، نیریزی، عثمان طه و همچنین انتخاب زمینه های مختلف تذهیب وجود داره که شما بنا به سلیقه تون می تونید انتخاب کنید و در آخر متن خودتون رو به یکی از فرمت های jpg یا png در سایز و اندازه دلخواه ذخیره کنید.

 

سرویس خطاطی آنلاین  نستعلیق یک سرویس تحت وب و به عبارتی وب سایتی است که به منظور گسترش استفاده از خط زیبای نستعلیق طراحی و راه اندازی شده، و با استفاده از این سرویس آنلاین شما به راحتی و بدون نیاز به نصب  و استفاده از سیستم عامل یا کیبورد  وهیچ گونه فونتی در کوتاهترین زمان ممکن متون دلخواهتان را به خطوط زیبای نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، معلی،نریزی، اردو و یا دستخط خوشنویسی کنید و تصویر آن را با کیفیت بالا در دو فرمت PNG و  JPG دریافت  و ذخیره نمایید.

 

حتما بخوانید  دانلود نرم افزار محاسبه و تبدیل حروف ابجد

معرفی این سرویس از زبان سایت سازنده

خطاطی نستعلیق آنلاین سایتی است برای گسترش استفاده از خط زیبای نستعلیق. با استفاده از این سرویس به آسانی و بدون نیاز به سیستم عامل، فونت یا كيبورد فارسی در کوتاه ترین زمان ممکن متون خود را به یکی از خطوط نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، معلی، نیریزی، اردو و یا دستنویس خوشنویسی و تصویر آن را با کیفیت بالا در یکی از فرمت های PNG و یا JPG دریافت نمایید
برای چاپ یا ذخیره متن خطاطی شده  بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه ذخیره تصویر (Save Picture As) را انتخاب کنید
بسیاری از امکانات و گزینه‌های فعلی سایت بر اساس درخواست شما بازدید کنندگان  عزیز اضافه شده است. لذا جهت بهبود سرویس‌های ارائه شده به نظرات شما نیاز داریم.لطفاً آنها را از ما دریغ نفرمایید.”

برای شروع اینجا کلیک کنید

خوشنویسی