ارسال و دریافت اس ام اس رایگان در کامپیوتر

ارسال و دریافت اس ام اس رایگان

در این بخش از درسا وب قصد داریم وب سایتی را به شما معرفی کنیم که امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه (sms) البته نه از طریق گوشی موبایلتون بلکه در کامپیوتر و از طریق اینترنت به صورت رایگان را برای شما فراهم میکنه،. یعنی در واقع این سیستم یک پنل اس ام اس رایگان رو در اختیارتون میذاره که نیازی به شارژ و پرداخت هیچ هزینه ای برای استفاده از اون نداره و تنها هزینه اش  ثبت نام در این سایته که بعد از عضویت در وب سایت پنل رایگان ارسال و دریافت اس ام اس در اختیار شما قرار می گیره.

ناگفته نماند که سامانه فوق امکان ارسال روزانه ۱۰ sms رایگان رو به شما میده ولی برای دریافت پیامک محدودیتی وجود نداره و امکان دریافت پیامک به صورت نامحدود هستش. حالا یه سری بزنید، خودتون با سیستم کاملا آشنا میشید.

 

معرفی این سامانه ار زبان سایت سازنده آن

“ارسال اس ام اس (پیامک) رایگان
سامانه ارسال اس ام اس رایگان پارس دیتا (Send Free SMS) با هدف دریافت و ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت برای عموم ایجاد شده است. با استفاده از این پنل می‌توانید بدون نیاز به شارژ و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای پیامک (اس ام اس) رایگان ارسال نمائید. با این سامانه، ارسال پیامک (ارسال اس ام اس) برای همه اعضای پارس دیتا کاملامجانی است.

این سامانه فقط برای اعضای پارس دیتا فعال می‌باشد و شما می‌توانید با عضویت (عضویت رایگان است) در آن، امکانارسال پیام کوتاه رایگان را در هر روز داشته باشید و از امکانات پنل این سیستم استفاده نمائید. در این سامانه، شما علاوه بر ارسال پیامک (اس ام اس) رایگان، امکان دریافت نامحدود اس ام اس به صورت کاملاً رایگان را خواهید داشت. 

امکان دریافت و ارسال اس ام اس 100% رایگان
بدون نیاز به شارژ چه برای ارسال اس ام اس و چه برای دریافت اس ام اس
پنل اختصاصی و امکان مدیریت پیامک‌های ارسالی و دریافتی
امکان ارسال روزانه 10 اس ام اس

با ثبت نام در سامانه دریافت و ارسال اس ام اس رایگان (Free SMS) می‌توانید از کلیه امکانات این پنل استفاده نمایید.

واژه‌های مرتبط: ارسال اس ام اس رایگان – ارسال اس ام اس رایگان از طریق اینترنت – ارسال اس ام اس رایگان از طریق اینترنت به موبایل – فرستادن اس ام اس رایگان از طریق اینترنت به موبایل – ارسال اس ام اس – ارسال اس ام اس رایگان – ارسال اس ام اس رایگان از طریق اینترنت بدون ثبت ناماس ام اس رایگان از اینترنت – اس ام اس رایگان از اینترنت به موبایل – ارسال پیامک رایگان – ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت – ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت با کامپیوتر – ارسال پیامک رایگان از اینترنت – ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت – ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت به موبایل – ارسال پیام کوتاه رایگان – سامانه ارسال پیام کوتاه رایگانسایت ارسال پیام کوتاه رایگان”

 

برای ورود به این سامانه اینجا کلیک کنید

اس ام اس رایگان

گروه طراحی سایت درساوب

حتما بخوانید  تامبلر (Tumblr) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟