افزونه Frontend Post AccessPress وردپرس

افزونه Frontend Post AccessPress

معرفی افزونه Frontend Post AccessPress

افزونه Frontend Post AccessPress ابزاری قدرتمند برای وب سایت های وردپرسی بوده که توسط آن می توان امکان ارسال مطلب اعم از نوشته یا برگه را برای  کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت فراهم آورد. گفتنی است برای ارسال مطلب الزاما نیازی به ثبت نام و عضویت کاربران در وب سایت نبوده و تمامی کاربران می توانند بصورت مهمان اقدام به ارسال مطلب در وب سايت نمایند. افزونه Frontend Post AccessPress توسط گروه AccessPress Themes که یکی از تیم های بزرگ توسعه وردپرس در دنیا می باشد طراحی و ارائه شده است. این افزونه همچنین بصورت رایگان در مخزن افزونه های وردپرس و در دسترس کاربران قرار گرفته است و تاکنون ۱۰۰۰۰ نصب فعال داشته است.

 

 

عملکرد افزونه Frontend Post AccessPress

گاهی اوقات ممکن است مدیران وب سایت ها بمنظور پیشرفت و تکامل سایت نیاز به تعامل و مشارکت کاربران و بازدیدکنندگان جهت ارسال مطالب و محتوا داشته باشند. این امر هم به مدیران فرصت استراحت کوتاهی داده و هم در زمینه هایی که اطلاعات کافی برای تولید محتوا نداشته باشند یاری خواهد کرد. افزونه Frontend Post AccessPress به سادگی این امکان را برای وب سایت های وردپرسی فراهم می سازد. در واقع با استفاده از افزونه Frontend Post AccessPress مدیران وب سایت می توانند برای کاربران چه اعضا و چه مهمان این امکان را بدهند که اقدام به ایجاد نوشته  یا برگه ای در وب سایت نمایند و با این کار در تولید محتوای وب سایت مشارکت داشته باشند.

حتما بخوانید  افزونه Smush Image Compression and Optimization وردپرس

افزونه Frontend Post AccessPress همچنین با ارائه ویژگی هایی همچون امکان ارسال انواع محتوا توسط عموم کاربران یا صرفا اعضا و اعمال محدودیت برای سایر کاربران، امکان ايجاد زمينه های دلخواه نامحدود ، امکان ارسال و آپلود تصوير و سایر فایل ها در مطلب خود، امکان تعیین تصوير شاخص برای مطلب ارسالی ، امکان تاييد اتوماتیک و انتشار مستقیم محتوا يا صرفا ذخیره پيش نويس برای تایید مدیر بطور حرفه ای این ویژگی را به وب سایت خواهد افزود.

اطلاعات افزونه

مشاهده صفحه افزونه در مخزن وردپرس

لینک وب سایت سازنده افزونه

دانلود مستقیم افزونه