افزونه GZip Ninja Speed Compression وردپرس

افزونه GZip Ninja Speed Compression

معرفی افزونه GZip Ninja Speed Compression

افزونه GZip Ninja Speed Compression همانگونه که از نامش پیداست، یک افزونه فشرده ساز است که با فشرده سازی کدهای صفحات وب حجم آنها را تقلیل داده و نقش بسزایی در افزایش سرعت بارگذاری صفحات خواهد داشت. لازم بذکر است وجود یک افزونه یا اسکریپت فشرده ساز وب سایت مانند افزونه GZip Ninja Speed Compression در مقوله سئو الزامی است و موتورهای جستجو توجه ویژه ای به این موضوع دارند. بطوریکه این مورد یکی از فاکتورهای اصلی در ارزیابی و تحلیل کارایی وب سایت بشمار می آید.

افزونه GZip Ninja Speed Compression تاکنون حدود ۳۰۰۰۰ نصب فعال از طریق مخزن وردپرس داشته و باید گفت یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد. اگر شما هم مدیر و یا صاحب یک وب سایت وردپرسی بوده و در صدد ارتقا و بهبود سئو سایت خود می باشید، پیشنهاد می کنیم حتما افزونه GZip Ninja Speed Compression را نصب نموده و از مزایای آن بهره مند گردید.

حتما بخوانید  معرفی افزونه Post Grid نمایش شبکه مطالب وردپرس

 

 

عملکرد افزونه GZip Ninja Speed Compression

بدون شک سرعت بارگذاری وب سایت یکی از مهم ترین فاکتورهای ارزیابی سئو می باشد که هم از دید کاربران بازدیدکننده وب سایت و هم از دید موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بطور کل بارگذاری سریع و بی وقفه صفحات موجب رضایت مندی کاربران از وب سایت بوده و این در حالی است که رضایت موتورهای جستجو نیز مشروط به رضایت کاربران خواهد بود. عوامل بسیاری بطور مستقیم و غیر مستقیم در سرعت بارگذاری صفحات وب دخیل هستند که یکی از مهم ترین آنها حجم صفحات می باشد. بدیهی است هرچه حجم صفحات کمتر باشد، سرعت بارگذاری افزایش پیدا خواهد کرد. یکی از روش های کاهش حجم صفحات فشرده سازی کدهای CSS و HTML موجود در صحه و همچنین بهینه سازی آنها می باشد. افزونه GZip Ninja Speed Compression با فشرده سازی کدهای CSS و HTML و همچنین بهینه سازی آنها موجب تسریع انتقال صفحات وب از سرور سایت به مرورگر وب کاربر شده و در نتیجه سرعت بارگذاری بطرز چشمگیری افزایش خواهد یافت.

حتما بخوانید  افزونه WP Mail SMTP by WPForms وردپرس

از مهمترین ویژگی های افزونه GZip Ninja Speed Compression این است که این افزونه نیاز به هیچگونه تنظیمات نداشته و در ضمن هیچ مشکلی برای وب سایت ایجاد نخواهد نمود. البته لازم به ذکر است استفاده از این افزونه مستلزم فعال بودن قابلیت GZip در سرور سایت شما می باشد.

 

 

اطلاعات افزونه

دانلود افزونه GZip Ninja Speed Compression

مشاهده صفحه افزونه در وب سایت مخزن وردپرس

لینک وب سایت سازنده افزونه