افزونه کاربردی W3 Total Cache وردپرس

افزونه W3 Total Cache

معرفی افزونه W3 Total Cache

افزونه W3 Total Cache افزونه ای کاربردی و حرفه ای در زمینه افزایش و بهینه سازی سرعت وب سایت می باشد که برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس ارائه شده است. در پنل مدیریت افزونه W3 Total Cache امکان تنظیمات بسیار تخصصی وجود داشته که با استفاده از آن می توان سرعت بارگذاری وب سایت را به میزان قابل توجهی افزایش داد. این افزونه توسط تیم Frederick Townes توسعه داده شده و مورد استقبال خوبی در بین مدیران و وبمستران وب سایت های مبتنی بر وردپرس قرار گرفته است. بطوریکه این افزونه تاکنون بالغ بر یک میلیون نصب فعال توسط کاربران در مخزن وردپرس داشته است.

 

عملکرد افزونه W3 Total Cache

یکی از مهمترین فاکتورهای ارزیابی عملکرد و کارایی وب سایت سرعت بارگذاری صفحات آن می باشد. بررسی این موضوع و بهینه سازی آن موضوعی است که هر وبمستر یا مدیر سایتی باید در دستور کار خویش قراردهد. چراکه این موضوع ارتباط مستقیمی با جلب رضایت کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت داشته و رضایت کاربران نیز سبب رضایتمندی موتورهای جستجو خواهد بود. این بدان معنی است که موتورهای جستجو به وب سایت هایی که بازدیدکنندگان آنها ابراز رضایت نمایند، ارزش و بهای بیشتری قائل خواهند شد.

حتما بخوانید  افزونه WP LinkedIn Auto Publish وردپرس

در این میان مشکل پایین بودن سرعت اینترنت در ایران نیز مزید بر علت شده و اهمیت این موضوع را دوچندان نموده است. پس بنابراین مدیران و وبمستران ایرانی باید نهایت سعی و تلاش را در بهینه سازی و افزایش سرعت بارگذاری وب سایت خود داشته باشند. بطور کلی در میزان اهمیت و تاثیرگذاری سرعت وب سایت در مقوله سئو تردیدی نیست. از همین رو افزونه های بسیاری برای بهبود سرعت وب سایت های وردپرسی ارائه شده که یکی از بهترین های آنها افزونه W3 Total Cache می باْشد. افزونه W3 Total Cache با اعمال برخی تنظیمات تخصصی در وب سایت بطرز چشمگیری موجب افزایش سرعت وب سایت می شود.

 

اطلاعات افزونه

دانلود افزونه W3 Total Cache

مشاهده صفحه افزونه در مخزن وردپرس

لینک وب سایت سازنده افزونه