تولید محتوا

تولید محتوا

محتوا چیست؟

در زمینه رسانه و اطلاعات منظور از محتوا میزان ارزش داده ها و اطلاعات ارائه شده به کاربران از جنبه های گوناگون می باشد. محتوا در قالب های مختلفی چون متون، تصاویر، صداها و فایل های ویدیویی در بستر اینترنت، شبکه های تلویزیونی و یا حتی اجرای نمایش های لایو و زنده انتقال داد. واژه محتوا اغلب به اشتباه جایگزین  رسانه می شود، در حالیکه محتوا صفت بیانگر میزان کیفی رسانه می باشد نه مترادف آن. امروزه تولید محتوای غنی و با کیفیت امری ضرور و حیاتی است و در مقوله سئو نیز مکررا بر اهمیت و تأثیر آن تاکید شده است. در واقع محتوا یکی از فاکتورهای اصلی مورد استفاده موتورهای جستجو برای ارزیابی و رتبه بندی وب سایت ها می باشد که طی آن محتوای وب سایت بر اساس کیفیت، میزان خوانایی، اصالت و غیره مورد تحلیل و ارزیابی قرار می گیرد.

 

تولید محتوا

اهمیت محتوا

به عقیده برخی کارشناسان و متخصصان سئو ساده ترین راه برای کسب موفقیت هر وب سایتی با اهداف گوناگون مانند افزایش بازدید، افزایش فروش محصولات و ارائه خدمات، برند سازی و … تولید محتوای تازه و با کیفیت است. پس بنابراین آنچه مسلم است تولید محتوای اصیل و با کیفیت بی شک موجب ارتقای چشمگیر و غیر قابل انکار جایگاه و رتبه وب سایت در موتورهای جستجو خواهد شد. اما نکته مهم و قابل تأمل که باید به آن توجه داشت اینکه در واقع محتوای مناسب و با کیفیت دارای چه ویژگی هایی بوده و چگونه می توان چنین محتوایی تولید کرد که هم در نظر مخاطبین و هم در نظر موتورهای جستجو مقبول واقع گردد. بطور کل محتوای تولید شده باید دو ویژگی اساسی را همراه داشته باشد. یعنی هم برای موتورهای جستجو مؤثر واقع شده هم اینکه در نظر خوانندگان جذاب به نظر آید.

 

تولید محتوا

تولید محتوا

گروه طراحی سایت درساوب با در اختیار داشتن تیمی مجرب و کارآشنا از نویسندگان و تولیدکنندگان محتوای وب که ضمن خلاقیت، بر نکات و فنون سئو نیز آشنا می باشند، آمادگی ارائه خدمات تولید محتوا برای وب سایت های مختلف، با موضوعات و کاربری متفاوت را دارا می باشد. تیم نویسندگان درساوب با ارائه و تولید محتوای تازه، غنی و صد در صد اصیل که تحت چارچوب قوانین سئو و همچنین کاربر پسند بوده، در مدت زمان کوتاهی رتبه و جایگاه وب سایت را نزد موتورهای جستجو تعالی خواهد داد. بمنظور سفارش تولید محتوا، مدیریت و پشتیبانی وب سایت و همچنین مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با درساوب تماس حاصل فرمایید.

 

 

تولید محتوا