سرویس آنلاین نستعلیق نویس متون تحریرگر

خط نستعلیق

نستعلیق نویس آنلاین تحریرگر

خط نستعلیق که به عروس خطوط اسلامی مشهور بوده و یکی از روش‌های نگارش و خوشنویسی در زبان پارسی می باشد. واژه نستعلیق مرکب از نسخ و نعلیق بوده و در واقع خط نستعلیق یک خط اصیل ایرانی می باشد. خط نستعلیق در واقع بیانگر روح و فرهنگ هنر ایرانی بوده که اکثر آثار فاخر و ارزنده خوشنویسان ایرانی مزین به این خط می باشد. گفتنی است خط نستعليق توسط هنرمند خلاق ایرانی به نام مير علی تبريزی در اوايل قرن نهم هجری خلق و ابداع شد و بعدها در قرن یازدهم توسط عماد الحسنی قزوینی معروف به میر عماد تکامل یافته و به اوج شکوفایی رسید.

پیش از این در بخش معرفی ابزارهای آنلاین درساوب ابزار خوشنویسی و نستعلیق نویس محبوب نستعلیق آنلاین را معرفی نمودیم که به سبب استقبال زیاد کاربران از این ابزار و سرویس های نستعلیق نویس روبرو شد. از این رو امروز قصد معرفی سرویس نستعلیق نویس مشابه دیگری تحت عنوان تحریرگر داریم. سرویس تحریرگر در واقع یک نرم افزار آنلاین و برخط نستعلیق نویس تحت وب می باشد و بطور رایگان ارائه شده است که با استفاده از آن امکان نگارش متون به خط نستعلیق به سادگی هرچه تمام میسر می باشد. از دیگر امکانات این سرویس نستعلیق نویس امکان انتخاب لوح و قاب های زیبا بعنوان حاشیه و همچنین افزودن سایه به متون نگارش شده می باشد. شیوه کار این سرویس نستعلیق نویس آنلاین بدین گونه است که پس از وارد نمودن متن مورد نظر و انتخاب رنگ و اندازه فونت و اعمال سایر تنظیمات به دلخواه در نهایت تصویری با فرمت JPEG از متن وارد شده به خط نستعلیق به عنوان خروجی ارائه خواهد شد.

حتما بخوانید  معرفی سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران

 

 

معرفی سرویس نستعلیق نویس تحریرگر از زبان سایت سازنده:

 

بسته نرم افزاری برخط و رایگان تحریرگر، امکان این را به شما می دهد که به سادگی بتوانید فرم های تبریک، لوح و سایر متون فارسی را به خط نستعلیق، آنلاین بنویسید. شما می توانید با انتخاب طرح قاب برای حاشیه، به زیبایی و جذابیت متن نستعلیق خود بیفزایید.

 

 

جهت ورود به نستعلیق نویس تحریرگر ایجا کلیک کنید