درباره ما

درباره ما

درباره ما

گروه طراحی درساوب متشکل از تیمی مجرب و حرفه ای با یک دهه تجربه درخشان در در زمینه طراحی وب سایت، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور‌های جستجو، افزایش رتبه وب سایت و طراحی گرافیک (لوگو) با در نظر گرفتن جدید‌ترین متد استاندارد روز و مبتنی بر پیشرفت‌های نوین تکنولوژی و علوم طراحی در فضایی کاملا آکادمیک آماده ارائه خدمات زیر به شما کاربران عزیز و گرامی در کوتاه ترین زمان ممکن و پایین ترین هزینه می‌باشد:

طراحی انواع وب سایت‌های شخصی خبری شرکتی فروشگاهی سازمانی و…
بهینه سازی وب سایت و افزایش رتبه سئو نزد موتورهای جستجو
تبدیل وبلاگ به وب سایت به همراه انتقال کامل مطالب و محتوا
مدیریت، پشتیبانی و به روز رسانی مطالب و محتوای وب سایت
طراحی، ترجمه و ویرایش قالب اختصاصی وب سایت
طراحی گرافیک (لوگو، هدر، اسلایدر، بنر و…)

 

سرمایه درساوب حضور پرتلاش نیروی جوان و مستعد با دانش متفاوت در کنار هم می باشد. از این رو در پروسه طراحی ضمن رعایت پارامترهای استاندارد و کدنویسی اصولی که مبتنی بر الگوریتم های در نظر گرفته شده توسط موتورهای جستجو می باشد، طراحی گرافیکی سایت نیز با در نظر گرفتن کنتراست صحیح و ترکیب اصولی رنگ ها با یکدیگر، همچنین روانشناسی رنگ ها و تاثیر آن بر مخاطب و بر مبنای نیاز و سلیقه کاربر و متناسب با عملکرد سایت صورت می پذیرد. بدیهی است که با وجود چنین فاکتورهایی طبعا وب سایت طراحی شده فاقد هر گونه کاستی و اشکال بوده که به موجب آن رضایت نسبی مشتری جلب خواهد شد. و این است هدف نهایی ما.

 

شما کاربر گرامی به منظور هرگونه مشاوره، کسب آگاهی، اطلاع از تعرفه‌های طراحی و ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید. کار‌شناسان درساوب آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان می‌باشند.

مشاوره طراحی سایت