ویرایش تصاویر با فتوشاپ آنلاین

نرم افزار فتوشاپ آنلاین

اگر شما هم از اون دسته کسانی هستید که عکس هاتون رو قبل از به اشتراک گذاشتن با دیگران یا انتشار در شبکه های مجازی ویرایش می کنید یا با استفاده از فیلتر های عکاسی اقدام به رتوش تصاویرتون می کنید حتما سری به این سایت بزنید و از ابزار فتوشاپ آنلاین این وب سایت استفاده نموده و تغییرات، ویرایش و رتوش دلخواهتون رو روی عکس هاتون اعمال کنید. این سرویس آنلاین در واقع یک نرم افزار فتوشاپ تحت وب می باشد.

فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ یکی ازقدرتمندترین و پر کاربردترین نرم افزارهای رایانه ای می باشد که طرفداران بسیاری نیز دارد. چرا که دامنه وسیعی از مشاغل گرافیکی را پوشش داده و افراد مختلف در حرفه های گوناگون و کاربردهای متفاوت از آن بهره می برند. منتهای مراتب فایل نصبی نرم افزار فتوشاپ حجم بالایی در حدود 1.5GB دارد و علاوه بر آن نرم افزار سنگینی است که اجرای صحیح آن در سیستم نیازمند منابع سخت افزاری قدرتمند می باشد و در غیر این صورت عملکرد خوبی روی سیستم نخواهد داشت.

حتما بخوانید  Cross Cloud چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

در صورت وجود چنین مشکلاتی بد نیست از نرم افزارهای آنلاین تحت وب که این سرویس ها را ارائه می دهند کمک بگیریم و با مراجعه به وب سایت برنامه و آپلود تصویر مورد نظر در آن، ویرایش و تغییرات مورد نظر را اعمال نموده، سپس فایل ویرایش شده را دانلود نماییم. به همین سهولت و آسانی کار تمام است. در واقع فتوشاپ آنلاین ابزاری بسیار کاربردی و کارآمد است که مامی امکانات نرم افزار فتوشاپ بصورت آنلاین و همچنین کاملا رایگان فراهم می سازد.

در ادامه لینک ۴ نمونه از بهترین سایت هایی که ابزاز فتوشاپ آنلاین را ارائه می دهند آماده نموده ایم. pixlr.com –  photobanda.comneuo.irphotoshop.com با کلیک بر روی هر یک از آیکون ها به سرویس مربوطه هدایت خواهید شد.

           photoshop                    pixlr                     photobanda                    neuo

حتما بخوانید  حذف صفحات خطای۴۰۴ از موتور جستجوی گوگل