سئو برون سپاری چیست و چه مفهومی دارد؟

سئو برون سپاری

سئو برون سپاری چیست؟

واژه برون‌سپاری که معادل واژه Outsourcing در زبان انگلیسی می باشد، عبارت است از سپردن و تفویض مسئولیت اداره امور و فعالیت‌های درونی یک شرکت یا کسب و کار به یک ارائه دهنده خدمات بیرونی (خارج از شرکت) طی عقد قرارداد و توافق نامه معین. در تعریف ساده تر زمانیکه یک موسسه یا شرکت بخشی از امور و وظایف محوله‌ خود را به شرکت های ارائه دهنده اینگونه خدمات خارج از شرکت یا موسسه خویش واگذار نماید، به این کار برون سپاری گفته می شود. حال با توجه به توضیح مذبور، مفهوم سئو برون سپاری نیز کاملا واضح و مبرهن است. چنانچه یک شرکت یا صاحب یک کسب و کار اینترنتی انجام امور مربوط به سئو وب سایت خود و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو را به یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو واگذار نماید یا بسپارد، یعنی سئو برون سپاری نموده است.

 

سئو برون سپاری

 

در حال حاظر وب سایت های اینترنتی بسیاری از سئو برون سپاری استفاده نموده و فرایند بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو را به متخصصان سئو و شرکت های ارائه دهنده این خدمات مرتبط در این زمینه واگذار کرده اند. حالا سوال مطرح شده این است که آیا میزان اهمیت این موضوع چقدر بوده و بطور کلی سئو برون سپاری چه مزیتی به سئوی داخلی دارد؟ برای رسیدن به پاسخ این دو سوال در ادامه با ما همراه باشید تا به تحلیل و بررسی دقیق این موضوع بپردازیم.

حتما بخوانید  گیت‌هاب GitHub چیست و چه کاربردی دارد؟

سئو برون سپاری

میزان اهمیت سئو برون سپاری

امروزه مدیران و صاحبان وب سایت های اینترنتی و کسب و کارهای آنلاین این موضوع را به خوبی دریافته اند که با وجود این همه وب سایت در سطح اینترنت و رقابت موجود بین آنها، برای حضور و کسب موفقیت سئو و بهینه سازی وب سایت امری الزامی است و بدون آن رقابت با سایر وب سایت ها و کسب رتبه بالا نزد موتورهای جستجو امری غیرممکن و محال است. پس بنابراین باید در صدد سئو و بهینه سازی وب سایت بود که دو راه برای این کار وجود دارد. اولین راه استخدام یک متخصص امور سئو و بهینه سازی می باشد، ولی این کار مستلزم پرداخت هزینه زیادی بوده و بصرفه نیست. و اما دومین راه سئو برون سپاری بوده که هزینه آن نسبت به استخدام متخصص سئو داخلی به نسبت پایین تر می باشد. به همین دلیل اکثر مدیران و صاحبان وب سایت ها برای بهینه سازی سایت خود از سئو برون سپاری استفاده می کنند. حال اگر شما هم میر یا صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید و تاکنون اقدام به سئو و بهینه سازی وب سایت خود ننموده اید، فرصت را از دست ندهید و هرچه زودتر یکی از دو روش بالا را برای این کار انتخاب نمایید. البته تصمیم با شماست که یک متخصص سئو استخدام نمایید یا اینکه از سئو برون سپاری استفاده کنید. بدیهی در این مورد مخیرید و انتخاب با شماست ولی بخاطر داشته باشید که انجام آن امری ناگزیر و الزامی است.

حتما بخوانید  طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس