معرفی سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران

سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران

سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران

ابزاری که امروز در نظر داریم به شما همراهان عزیز درساوب معرفی نماییم، سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران می باشد. این سرویس که توسط شهرداری تهران ارائه شده است فقط یک نقشه نیست، بلکه دارای بسیاری ابزارهای جانبی مفید در این زمینه می باشد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 

امکانات سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران

سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران ضمن ارائه نقشه تهران به دو صورت ترسیمی و ماهواره ای، اطلاعات کاملی از میزان ترافیک موجود در سطح شهر را نیز نمایش می دهد. این ابزار همچنین امکان تفکیک نقشه به مناطق شهر تهران، نواحی شهر تهران، محله های شهر تهران، مناطق پستی شهر تهران، طرح ترافیک، طرح زوج و فرد، خطوط مترو، خطوط اتوبوسرانی، خطوط ، خطوط تاکسیرانی، مراکز آتشنشانی، مناطق برق، ایستگاه های دوچرخه و … را دارا می باشد که با انتخاب هر یک از این موارد محدوده مورد نظر با رنگ خاصی نمایش داده خواهد شد.

حتما بخوانید  سرویس آنلاین نستعلیق نویس متون تحریرگر

یکی از امکانات مفید و کارآمد این سرویس مسیریابی و محاسبه مسافت می باشد. بدین صورت که با تعیین مبدا و مقصد ضمن نمایش مسافت بین دو نقطه، بهترین مسیر جهت دستیابی به مقصد مورد نظر را با اولویت کم ترین مسافت یا بیشترین سرعت در سه حالت پیاده سواره و استفاده از وسائل نقلیه عمومی به کاربر پیشنهاد خواهد داد. از دیگر ابزارهای موجود در این سرویس اماکن شهر تهران، رویدادهای مهم شهر تهران، زیباسازی شهر تهران، پروژه های مهم در دست احداث، برنامه زمانی حرکت اتوبوس های شهری، تهرانگردی و محله من می باشد.

همچنین امکان افزودن مکان تجاری مورد نظر به لیست مکان های موجود در نقشه نیز وجود داشته که کاربر با استفاده از آن می تواند اطلاعات مکان تجاری خود را به لیست موجود اضافه نماید. شایان ذکر است سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران در حال تکمیل و ارتقا بمنظور افزایش امکانات و ابزارهای موجود می باشد و در آینده ویژگی های جدید به آن افزوده خواهد شد.

حتما بخوانید  تست سرعت بارگذاری وب سایت

 

ورود به

سرویس آنلاین نقشه جامع شهر تهران