طراحی وب سايت رايگان با استفاده از Google Sites

طراحی وب سايت رايگان

گوگل به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی در تمام دنیا بوده که همواره در حال توسعه خدمات خود و افزودن ابزارها و سرویس های قابل ارائه به کاربران می باشد. این شرکت تاکنون سرویس های مفید و کاربردی بسیاری که اکثراً هم رایگان بوده ارائه نموده است. یکی از این سرویس های رایگان ابزار گوگل سایت بوده که امکان طراحی وب سايت رايگان را برای کاربران خود فراهم کرده است. البته امکان طراحی وب سايت رايگان با گوگل سایت سرویس تازه ای نیست و مدتها از زمان معرفی آن می گذرد. به هر حال در این مطلب از درساوب به معرفی این سرویس و نحوه طراحی وب سايت رايگان با آن خواهیم پرداخت.

 

طراحی وب سايت رايگان

 

 

گفتنی است کاربران بعد از طراحی وب سايت رايگان با استفاده از ابزار گوگل سایت می توانند مانند سایر وب سایت ها مطالب، تصاویر، فایل های صوتی و ویدیویی خود را در آن آپلود نموده و با سایرین به اشتراک بگذارند. البته مدیران این وب سایت ها می توانند انتخاب کنند که وب سایت مورد نظر عمومی و برای همه قابل دسترس باشد یا اینکه خصوصی بوده و صرفا افراد خاصی اجازه دسترسی به آن را داشته باشند. همچنین امکان مدیریت اشتراکی نیز در وب سایت های ایجاد شده با گوگل سایت وجود دارد. یعنی یک وب سایت می تواند دارای چند مدیر از نقاط مختلف باشد.

حتما بخوانید  برترین فریم ورک‌های توسعه وب در سال ۲۰۱۷

 

 

طراحی وب سايت رايگان

 

برای طراحی وب سايت رايگان با سرویس گوگل سایت فقط نیاز به یک حساب گوگل خواهید داشت. سپس با ورود به صفحه گوگل سایت می توانید اقدام به ایجاد و طراحی وب سايت رايگان در این سرویس نمایید. با طراحی وب سايت رايگان با استفاده از سرویس گوگل سایت مقدار ۱۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید مطالب و فایل های خود را در آن آپلود و ذخیره نمایید. همچنین لازم بذکر است محدودیتی در ایجاد و طراحی وب سايت رايگان با این سرویس وجود ندارد و با استفاده از هر اکانت گوگل می توانید وب سایت جدیدی ایجاد نمایید. برای ورود به سرویس گوگل سایت و طراحی وب سايت رايگان به این صفحه مراجعه کنید.