فونت یاب موتور جستجوی آنلاین فونت

سرویس آنلاین فونت یاب

فونت ها نقش مهمی در ظاهر گرافیکی کارهای ما دارند، چرا که خروجی متون و نوشته ها توسط فونت ها تعیین و تشکیل می شود. فونت های بسیاری اعم از فونت های فارسی، عربی، انگلیسی و سمبلیک وجود دارند که شاید یافتن تمامی آنها در کنار هم و سپس جستجوی فونت دلخواه کمی زمان بر بوده و نیاز به حوصله فراوان دارد.اما سرویس آنلاین فونت یاب به کمک شما آمده و این کار را برایتان آسان نموده است.

 سرویس آنلاین فونت یاب در واقع یک موتور جستجوی فونت تحت وب است.که به کاربران امکان جستجو میان فونت های مختلف و نمایش خروجی فونت ها به صورت تک تک و در آخر انتخاب و دریافت فونت مورد نظر را فراهم می سازد. این سرویس آنلاین که توسط تیم طراحی افسون وب تهیه و توسعه داده شده از ابتدای سال ۹۱ رسما شروع به کار نموده است.

معرفی سرویس فونت یاب آنلاین از زبان وب سایت سازنده

فونت‌یاب یک موتور جستجوی درون سایتی و یک تشکّل کاملا غیرانتفاعی و  وابسته به هیچگونه سازمان نمی باشد .

موتور جستجوی فونت یاب در تاریخ 1/1/91 پا به دنیای مجازی اینترنت گذاشت و با هدف رشد و ارتقاء سطح گرافیک کشور فعالیت خود را شروع کرد .

فونت یاب یک موتور جستجوی قوی مبتنی بر وب یا به بیان ساده‌تر یک نرم‌افزار تحت وب است که توسط گروه طراحی توسعه دهنده لوتوس طراحی و گسترش یافته است .

در فونت یاب می توانید به صورت  تکچین فونت ها را مشاهده و دریافت نمایید ، در این روش با توجه به این نکات که ، ۹۰% فونت های پکیج شده  بکار نمی آید و   ممکن است بیشتر فونت ها را شما قبلا داشته باشید ارزش استفاده دارد .

فونت یاب

اجازه نامه موتور جستجوی فونت یاب

تمامی محصولات تولید شده و منتشر شده توسط گروه فونت‌یاب به صورت کاملاً رایگان منتشر شده و استفاده از آن رایگان و مجاز می باشد .

 

حتما بخوانید  بهینه سازی تصاویر و کاهش حجم آنها بصورت آنلاین

برای شروع کلیک نمایید

فونت یاب