مقایسه آنلاین وب فونت های فارسی و عربی

مقایسه آنلاین وب فونت های فارسی

پیش از این در درساوب مقاله ای تحت عنوان مزایای استفاده از وب فونت ها در طراحی وب سایت  منتشر نموده بودیم که در آن ضمن تعریف وب فونت ها و مزایای استفاده از آنها در طراحی وب سایت به معرفی برخی منابع  مربوط پرداختیم.

 

امروز قصد معرفی ابزار مقایسه آنلاین وب فونت های فارسی تحت وب را داریم که با استفاده از آن می توان فونت های فارسی و عربی را به صورت آنلاین با یکدیگر مقایسه نموده و نحوه نمایش هرکدام را در صفحات وب سایت مشاهده نماییم. بدیهی است این امر کمک شایانی در انتخاب فونت مناسب و دلخواهمان برای صفحات وب سایت مورد نظر خواهد نمود لازم به ذکر است این سرویس در حال حاضر از فونت های میترا، دروید نسخ، رویا، نازنین، ایرانیان، یکان، ساحل، وزیر، شبنم، صمیم، گندم، تنها و فونت زیبای پرستو  پشتیبانی می کنند.

معرفی سرویس از زبان وب سایت سازنده

این تنها یک تلاش صادقانه و ناچیز برای ساخت قلمی Font جدید و تازه از گونه نسخ بود. شاید برای فرد یا افرادی مفید و راهگشا باشد. اگر در اندیشه شما قلم پرستو Parastoo واجد ارزشی می باشد و یا ظرفیتی در قلم می‌بینید پس بیایید با کمک هم (با گزارش اشکالات، پیشنهادات، تغییر و اصلاح آن) از آن، قلمی خوب و مفید بسازیم و بر تنوع و زیبایی فونت فارسی Persian بیفزاییم. این فقط یک نمایش اولیه از قلم پرستو می‌باشد. هر حرفی، هر نویسه ای، هر چیزی قابل تغییر است. چه کلی و چه جزئی. مهم این است که شما بدانید، این قلم می‌تواند آن طور که شما دوست می‌دارید باشد. چه این و چه سایر قلم‌های آزاد.

جهت استفاده از سرویس مقایسه آنلاین وب فونت های فارسی روی لینک زیر کلیک نمایید

حتما بخوانید  تست سرعت بارگذاری وب سایت

مقایسه آنلاین وب فونت های فارسی