وب سایت مذهبی کربلا وطنم

وب سایت مذهبی کربلا وطنم

طراحی وب سایت مذهبی کربلا وطنم

کربلا وطنم نام مجموعه اشعار و سروده های شاعر آیینی کشورمان حسام الدین کاشنده می باشد. وب سایت کربلا وطنم در واقع نسخه آنلاین تحت وب این مجموعه اشعار به همراه فایل صوتی سبک های اجرا شده توسط مادحین مشهور کشوری می باشد.

 

جزئیات گرافیکی

در طراحی وب سایت کربلا وطنم با توجه به کاربری مذهبی سایت رنگ پس زمینه و بک گراند به رنگ مشکی بوده و متون و نوشته ها هم بیشتر با رنگ های سفید و روشن نمایش داده می شوند. ضمن اینکه عناوین و تیترها در صفحه به رنگ قرمز در قالب فونت های فانتزی فارسی طراحی شده اند. به همین سبب کنتراست مناسبی در صفحه به چشم می خورد.

 

جزئیات کاربری

وب سایت کربلا وطنم در قالب یک وب سایت تک صفحه ای طراحی شده که در ابتدا اسلایدر تمام صفحه که طول وعرض نمایشگر را پوشانده نخستین چیزی است که کاربر ضمن ورود با آن مواجه می شود و با اسکرول موس به سایر قسمت های مهم و پر کاربرد وب سایت منتقل خواهد شد. در طراحی وب سایت کربلا وطنم از جلوه های ویژه و انمیشن ها استفاده شده که با اشاره موس روی قسمت های مورد نظر صفحه شاهد جلوه های بصری مانند کوچک و بزرگ شدن و حرکات عناصر صفحه خواهیم بود. شایان ذکر است قالب وب سایت کربلا وطنم بطور کاملا ریسپانسیو طراحی شده و واکنشگرا می باشد از دیگز ویژ‎گی های بارز قالب وب سایت کربلا وطنم تطابق کامل آن با استانداردهای روز دنیا می باشد که با تمامی نمایشگرها و همچنین در دستگاه های مختلف با رزولوشن های متفاوت کاملا سازگار می باشد. و در آخر مهم ترین مزیت اینکه وب سایت کربلا وطنم برای موتورهای جستجوگر همچون گوگل، بینگ و یاهو بهینه سازی شده و کدنویسی آن کاملا بر پایه اصول و قواعد سئو می باشد.

 

نشانی سایت:   www.karbala-vatanam.ir