وب سایت گروه چوب پاپالو

وب سایت گروه چوب پاپالو

طراحی وب سایت گروه چوب پاپالو

گروه چوب پاپالو در زمینه طراحی و ساخت انواع آلاچیق، سایبان و سازه های چوبی محوطه بیرونی ساختمان فعالیت داشته و همچنین طراحی و ایجاد انواع فضای سبز باغ، باغچه و پشت بام ساختمان(روف گاردن) طراحی و ساخت انواع میز، صندلی و نیمکت چوبی از خدمات این شرکت می باشد.

جزئیات گرافیکی

در طراحی وب سایت گروه چوب پاپالو برای رنگ پس زمینه و بک گراند صفحه از زمینه ای تیره به رنگ مشکی استفاده شده و متون و نوشته ها هم غالبا از رنگ سفید و یا رنگ های کاملا روشن بهره می برند که در کنار یکدیگر کنتراست مناسبی ایجاد نموده اند. همچنین عناوین و تیترها به رنگ قرمز و یا نارنجی در قالب فونت های فانتزی و زیبا طراحی شده اند.

جزئیات کاربری

این وب سایت که بصورت تک صفحه ای طراحی شده و بخش های مهم و مورد نیاز بصورت عمودی پشت سر هم قرار گرفته اند که کاربر با اسکرول موس به این بخش ها هدایت شده و با انتخاب هر کدام به صفحه مورد نظر ارجاع داده خواهدد شد. این وب سایت از آلبوم تصاویر حرفه ای بهره می برد که نمونه کارها در آن قرار داده شده و بصورت پاپ آپ و اسلایدشو نمایش داده می شوند. قالب این وب سایت بصوت کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو، مطابق با استانداردهای روز وب طراحی شده و با تمامی نمایشگرها در دستگاه های مختلف و رزولوشن های متفاوت سازگار می باشد. نکته دیگر اینکه این وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده و کدنویسی آن کاملا مبتنی بر اصول و قوانین سئو و همچننین رعایت تمامی پارامترهای استاندارد سئو انجام شده است.

نشانی سایت:   www.papalo.ir