کوتاه کردن لینک های اینترنتی

در مواقعی به علت های مختلف نیاز پیدا می کنیم که یک لینک را کوتاه کنیم یا به عبارتی لینک اختصاری برای آن بسازیم. بطور مثال برای ارسال لینک در شبکه اجتماعی تویتر با محدودیت تعداد حروف تا ۱۴۰ کارکتر روبرو هستیم که باید آن را کوتاه نماییم، ابزار های زیادی در سطح وب برای کوتاه کردن لینک معرفی شده است که ما در این مطلب از درساوب بهترین این ابزارها را معرفی خواهیم کرد.

سرویس های آنلاین کوتاه کردن لینک:

yon.ir

سرویس آنلاین یون ابزاری هوشمند برای کوتاه کردن لینک ها می‌باشد و به صورت رایگان ارائه شده است که امکان کوتاه کردن لینک‌های بلند و همچنین اشتراک گذاری آن در سطح وب را برای شما فراهم می‌سازد. شایان ذکر است شما می‌توانید پس از کوتاه کردن لینک مورد نظر با قرار دادن علامت + در مقابل آن آنالیز کامل بازدیدکنندگان لینکتان را ببینید.

1o2.ir

یک و دو یک سیستم رایگان می‌باشد که به شما این امکان رو می‌ده تا لینک‌های بلند و طولانی خودتون رو به لینک‌های خیلی کوتاه‌تر تبدیل کنین و از مزایایی برخوردار بشید. از جمله این مزایا می‌شه به مواردی مانند: ایمن کردن لینک‌ها و مشاهده آمار بازدیدهای لینک کوتاه شده و انتخاب نامی دلخواه برای لینک کوتاه شده,

حتما بخوانید  فیس بوک بزرگترین قبرستان مجازی می شود

b2n.ir

با این ابزار می‌توانید آدرس‌های طولانی را به آدرس‌های کوتاه تبدیل کنید تا براحتی آن را به خاطر سپرده یا برای دوستانتان ارسال کنید و یا با دریافت کد QR، آن را به گوشی موبایل خود انتقال دهید. همچنین می‌توانید با کشیدن و‌‌ رها کردن تصویر قیچی روبرو به زیر نوار آدرس مرورگر خود، بدون مراجعه به این سایت، آدرس هر صفحه در حال نمایش را با یک کلیک کوتاه کنید.

goo.gl

Google URL Shortener سرویس ارائه شده کوتاه کردن لینک توسط گوگل که مثل سایر سرویس های این غول بزرگ اینترنتی طرفداران زیادی بین سایر رقبای خودش داره که دلیل اصلی آن طبق معمول سادگی کار با آنهاست. محصولات ارایه شده توسط گوگل به قدری ساده طراحی شده که هیچ نقطه ابهام یا پرسشی برای کاربر باقی نمی گذارد و این رمز محبوبیت محصولات این شرکت است. سرویس Google URL Shortener بعد از کوتاه سازی لینک اطلاعات کاملی آز آنالیز آن مثل تعداد کلیک، جزئیات، کشور بازدیدکننده، مرورگر و سیستم عامل بازدیدکننده با امکان ترتیب بندی زمانی در اختیارتان قرار می دهد که البته لازمه آن ورود با حساب کاربری گوگل است.

حتما بخوانید  محبوب‌ترین وب سایت های مبتنی بر وردپرس

کوتاه کردن لینک