افزونه Contact Form by BestWebSoft وردپرس

افزونه Contact Form by BestWebSoft

معرفی افزونه Contact Form by BestWebSoft

افزونه Contact Form by BestWebSoft  ابزاری قدرتمند جهت ایجاد انواع فرم تماس با ما در وب سایت های وردپرسی است که از امکانات و ویژگی های بسیاری برخوردار می باشد. یکی از بارزترین ویژگی های این افزونه امکان ایجاد آسان و سریع فرم های تماس را در وب سایت می باشد. این افزونه در مخزن افزونه های وردپرس مورد استقبال خوبی از سوی کاربران وردپرس قرار گرفته است و تاکنون در حدود ۲۰۰۰۰۰ نصب فعال داشته، افزونه Contact Form by BestWebSoft توسط تیم Bestwebsite طراحی و توسعه یافته است.

 

 

 

عملکرد افزونه Contact Form by BestWebSoft

بدیهی است که هر وب سایتی نیازمند قسمتی جهت ارتباط و تعامل با کاربران خود می باشد. در واقع یکی از لازمه هایی که در طراحی سایت باید لحاظ شود، طراحی و ایجاد ابزار تماس بوده، چراکه وجود ابزاری بمنظور ارتباط و تماس میان وب سایت و کاربران سبب ایجاد و افزایش اطمینان خاطر بین کاربران وب سایت سایت می شود. بدیهی است عدم وجود آن موجب نارضایتی و عدم اعتماد کاربران به وب سایت خواهد شد و این بطور کل یک ضعف و کاستی بشمار می آید. افزونه Contact Form by BestWebSoft که ابزاری با کاربری و عملکردی در همین راستا بوده این کار را برای وب سایت های وردپرسی آسان نموده و شما را در ایجاد سریع و راحت فرم تماس با ما یاری خواهد نمود تا با استفاده از آن امکان ایجاد ارتباط و تعامل کاربران با  وب سایت خود را فراهم آورید.

حتما بخوانید  افزونه GZip Ninja Speed Compression وردپرس

از دیگر مزایای قابل اشاره افزونه Contact Form by BestWebSoft امکان گزارش مشکل توسط کاربران وب سایت و ایجاد پرسش، انتقاد و ارائه پیشنهادات از سوی آنها به مدیریت وب سایت می باشد، که این موضوع نیز امری مهم بشمار می آید.

 

 

اطلاعات افزونه