طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

امروز در عصر حاظر که عصر ارتباطات نام دارد دیگر داشتن یک وب سایت  اینترنتی برای هر شرکت، موسسه، مجموعه و حتی برای هر شخص یک نیاز ضروری است چراکه وب سایت در واقع دریچه ورود به دنیای مجازی وب می‌باشد. دنیای وب در واقع متداول‌ترین ابزار ارتباطی انسان‌های امروزی است و  همانند جهانی در حال انبساط بوده که روز به روز فراگیر و گسترده‌تر می‌شود.

اینترنت این امکان را فراهم می‌سازد که شما هرگونه اطلاعات در هر زمینه‌ای که نیاز دارید به آسانی جستجو کرده و بیابید، همچنین در مقابل خدمات، قابلیت‌ها و توانایی هایتان را از این طریق به اشتراک گذاشته و به دیگران معرفی کنید تا سایرین که به دنبال آن هستند شما را یافته و با شما ارتباط برقرار کنند.

 

طراحی وب سایت

حال میزان و تعداد افرادی که از این طریق با شما آشنا شده و مرتبط می‌شوند، بسته به نحوه طراحی سایت شما و همچنین ارائه محتوای آن خواهد بود. به طور خلاصه هر چه وب سایت شما اصولی طراحی شده و استانداردهای طراحی در آن رعایت شده باشد، بازخورد بیشتری خواهد داشت و افراد بیشتری را جذب نموده و در ‌‌نهایت با شما مرتبط می‌نماید.

 

در زیر به چند نکته مهم در طراحی وب سایت اشاره می کنیم:

۱. تعیین استراتژی، هدف و نوع کاربری وب سایت که توسط شما با در نظر گرفتن فعالیت تان  معین می شود.

۲. گرافیک و ظاهر وب سایت که از لحاظ روان‌شناسی رنگ‌ها دارای هارمونی بوده و در حین سادگی از دید کاربر زیبا و جذاب به نظر آید.

۳. رابط کاربری وب سایت که با در نظر گرفتن نیاز بازدید کنندگان به منظور ایجاد تعامل بیشتر و آسانتر با کاربر باید طراحی شود.

۴.رعایت اصول نوین طراحی، سئو و استانداردهای موتورهای جستجو در برنامه نویسی وب سایت.

 

 

مشاوره طراحی سایت